Znowu zderzyły się trzy samochody

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 stycznia 2018

W ostatnich dniach w powiecie oświęcimskim doszło do kilku zdarzeń drogowych, w których zderzyły się po trzy samochody. Policja apeluje o ostrożność.

O wczorajszym incydencie w Babicach, który na pewien czas zablokował drogę krajową nr 44 informowaliśmy krótko w komunikacie „Wypadek w Babicach. Droga zablokowana”.

Babice, Śląska

Jadący tam ulicą Śląską 29-letni kierowca dostawczego renaulta mastera uderzył w tył oczekującego na możliwość skrętu w lewo w ulicę Spacerową volkswagena. Jednocześnie wypchał vw na lewy pas, gdzie doszło do zderzenia z oplem.

W tym zdarzeniu nikt nie ucierpiał. Sprawca kolizji, mieszkaniec powiatu starachowickiego, dostał od policjantów mandat i punkty karne.

Oświęcim, Chemików

Godzinę po kolizji w Babicach na ulicy Chemików w Oświęcimiu wydarzył się wypadek. 51-letni oświęcimianin wyjeżdżał nissanem z drogi podporządkowanej na główną. Nie ustąpił pierwszeństwa skodzie, prowadzonej przez 57-letnią mieszkankę miasta.

Po zderzeniu ratownicy medyczni przewieźli do szpitala kierującą i jej pasażerkę. Na szpitalnym oddziale ratunkowym okazało się, że 57-latka ma złamaną rękę. Dlatego też policjanci zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek, którego okoliczności i przyczyny już zaczęli ustalać.

Na zdjęciu: W zderzeniu w Babicach ucierpiały jedynie samochody. Fot. Oswiecim112.pl

Oświęcim, Babice, zderzenie, wypadek, kolizja

Dwa zdarzenia, pięć samochodów i jedna osoba ranna.
#Oświęcim #Babice #zderzenie #wypadek #kolizja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa