Znowu wypadek na krajowej 44. Jedna osoba ranna

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 kwietnia 2017

22-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego został ranny na drodze krajowej nr 44. Wypadek wydarzył się dzisiaj rano na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu.

Ubiegły roboczy tydzień kończyliśmy wypadkiem na trasie Oświęcim-Zator. Pisaliśmy o tym TUTAJ i TUTAJ. Poświąteczny tydzień zaczynamy kraksą na tym samym trakcie.

Młody mężczyzna, jadący volkswagenem transporterem, prawdopodobnie zbyt szybko pokonywał zakręt. Na śliskiej od deszczu nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą. Samochód zjechał z drogi, uderzył w słup energetyczny i przewrócił się na bok.

Ratownicy medyczni przewieźli rannego 22-latka do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie trafił na szpitalny oddział ratunkowy. Prawdopodobnie pozostanie na leczeniu w szpitalu.

Policjanci i strażacy zakończyli już zabezpieczenie miejsca wypadku. Kierowcy muszą spodziewać się utrudnień, gdy do pracy przystąpią pracownicy energetyki.

 

Oświęcim, DK44, wypadek, wypadki, krajówka, droga krajowa

Prawdopodobną przyczyną wypadku była nadmierna prędkość. Fot. Policja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa