Znowu wypadek na dwupasmówce

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 maja 2018 13:42

W ciężkim stanie do szpitala trafił 76-letni rowerzysta. Wypadek wydarzył się na dwupasmowym odcinku ulicy Chemików w Oświęcimiu.

Przejście dla pieszych z przejazdem dla rowerów na ulicy Chemików, tuż przy skrzyżowaniu z ulicą Tysiąclecia, dołącza do listy miejsc niebezpiecznych na drogach powiatu oświęcimskiego.

Dokładnie miesiąc temu doszło tam do wypadku, w którym poważnych obrażeń doznała kilkuletnia rowerzystka. Pisaliśmy o tym w artykule „Dostawczak potrącił dziewięciolatkę na przejściu”.

Kolejny wypadek wydarzył się w tym miejscu wczoraj. Wstępne ustalenia policjantów z drogówki wskazują na to, jak do niego doszło. Ulicą Chemików, w ciągu nowej obwodnicy miasta, jechała seatem 70-letnia mieszkanka Sosnowca. Potrąciła 76-letniego oświęcimianina, przejeżdżającego przez przejazd dla rowerów.

Ratownicy medyczni przewieźli mężczyznę do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu. Lekarze jego stan określili jako poważny i zadecydowali o hospitalizacji poszkodowanego.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa