Znamy wyniki przeglądu Kreatywni 2021 – FOTO

Redakcja eFO  |   Fakty,Konkursy  |   3 kwietnia 2021 09:32

Powiatowy przegląd artystyczny Kreatywni 2021 w tym roku odbył się w nieco innej formie niż dotychczas. Znamy jego wyniki.

Wprowadzone obostrzenia spowodowały, że tylko w dwóch powiatowych szkołach w Kętach udało się spotkać z młodymi artystami „na żywo”. Uczniowie pozostałych szkół swoje prace oraz filmy z występów nadesłali do Młodzieżowego Domu Kultury w Oświęcimiu.

Na ich podstawie jury przeglądu przyznało nagrody oraz wyróżnia. Poniżej prezentujemy wyniki przeglądu Kreatywni 2021.

PZ 1 w Oświęcimiu

LAUREACI:

Gabriela Jarosz – obrazy
Marta Brzęk – obrazy
Aleksandra Piętka – rysunki
Weronika Boińska – śpiew
Faustyna Klęczar – kaligrafia

WYRÓŻNIENI:

Oliwia Karcz – skrzypce
Maja Wysoczańska – teatr
Hanna Sordyl – prace literackie
Natalia Olszewska – prace literackie

PZ 2 w Oświęcimiu

LAUREACI:

Julia Gabryel – śpiew
Kinga Wasińska – taniec
Miłosz Boiński – gitara
Bartłomiej Ryś – fotografia

WYRÓŻNIENI:

Paulina Nowak – taniec
Emilia Wanat – praca literacka
Daria Sosińska – praca literacka
Natalia Pilarz – fotografia

PZ4 w Oświęcimiu

LAUREACI

Zuzanna Domasik- prace plastyczne
Alicja Kaszuba- śpiew
Karolina Niewęgłowska – śpiew
Anna Witkowska – danie
Karolina Zając – fryzura

WYRÓŻNIENI:

Weronika Witkowska – praca literacka
Emilia Ciosek – ubrania na lalkę
Izabela Boba – prace plastyczne
Anna Żmuda – potrawa
Klaudia Chorąży – śpiew
Karolina Kajdas – fotografia
Dominika Głuszko – danie

PCKTiB w Oświęcimiu

LAUREACI:

Maciej Gzela – śpiew
Jakub Kołodziej – gitara
Emilia Czerwik – śpiew
Michał Włoch – gitara

WYRÓŻNIENI:

Mirella Nycz – gitara
Michał Piechota – obrazy
Julia Kowalska – obrazy

PZ 6 w Brzeszczach

LAUREACI:

Justyna Wilk – śpiew
Kacper Mrowczyk – film
Łukasz Cerajewski – obraz

I LO w Kętach

LAUREACI:

Kinga Kizner – śpiew
Natalia Boba – śpiew
Weronika Oboza – śpiew
Joanna Młynarska – grafika komputerowa
Szymon Zużałek – taniec

WYRÓŻNIENIA:

Michał Sędziak – taniec
Zuzanna Buryan – literatura/recytacja
Daria Skwarczyńska – śpiew
Wiktoria Miłoń – rysunek

PZ 9 w Kętach

LAUREACI:

Dominika Wierońska – rysunek
Elżbieta Walczak – śpiew
Karina Skwarczyńska – śpiew
Maja Moskwik – prace literackie
Maria Tomiczek – skrzypce

WYRÓŻNIENIA:

Nikodem Kowalski – taniec
Karolina Drżała – rysunek
Rozalia Drewniany – kostiumy
Klaudia Gałuszka – śpiew
Kinga Kubiś – literatura

PZ 10 w Kętach

LAUREACI:

Patryk Braun – taniec
Filip Marczyśki – pojazd
Mikołaj Bieleś – obrazy
Miłosz Bieleś – literatura

WYRÓŻNIENI:

Julia Radwan – śpiew
Wiktoria Hrapkowicz – rękodzieło
Kamil Urbanowski – grafika komputerowa
Karolina Pilarz – rękodzieło

SOSW w Oświęcimiu

LAUREACI:

Jakub Ołtarzewski – zdjęcia
Gabriela Bardas – śpiew
Patryk Drabek – rysunki
Kacper Michałowski – gra na instrumencie

WYRÓŻNIENI:

Karina Gałecka
Julia Zemła
Aneta Żak
Jakub Gałęcki
Karol Walus
Paweł Szymański

Kilka wybranych prac uczestników przeglądu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .