Złota Rybka 2016 – FOTO

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   26 maja 2016 11:56

Na jeziorze Złota Rybka w Rajsku odbyły się XX Wojewódzkie Zawody w Wędkarstwie Spławikowym Młodzieży i Kadry OHP. W zawodach wzięły udział reprezentacje z całego województwa małopolskiego.

– Rywalizacja była zacięta. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwała Komisja Sędziowska pod przewodnictwem Bogdana Hazuka sędziego wędkarskiego klasy krajowej – informuje Anna Turbańska, komendant 6 – 17 Hufca Pracy.

W kategorii drużynowej miejsca na podium zajęli: 6 – 5 HP Kraków miejsce trzecie, 6 – 18 HP Kęty miejsce drugie oraz zwycięzcy z Centrum Kształcenia i Wychowania w Tarnowie.

Tytuł Łowcy Okazów w kategorii Uczestnik wywalczył Bartłomiej Tutka z 6 – 18 HP Kęty, natomiast w kategorii Kadra Ewelina Sikora z 6 – 17 HP Oświęcim.

Medale otrzymały także najlepiej łowiące panie. W tej kategorii wśród uczestników I miejsce zajęła Klaudia Marek z 6 – 5 HP Kraków, natomiast wśród kadry Ewelina Sikora z 6 – 17 HP Oświęcim.

Wręczenia nagród dokonała Ewa Opałek – Śnieg z MWK OHP w Krakowie, Anna Turbańska – Komendant 6 – 17 HP w Oświęcimiu oraz Sędzia Bogdan Hazuka. Nagrody, puchary, statuetki i medale ufundowała Małopolska Wojewódzka Komenda w Krakowie, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Oświęcimiu, Urząd Miasta w Oświęcim oraz sponsorzy prywatni.