Zielono mi. Nowy sklep Plantpolu kusi kwiatami i ziołami – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Meteo  |   17 kwietnia 2024 13:41
Udostępnij

Firma Plantpol w Zaborzu zaprasza na inaugurację swojego nowego sklepu firmowego. Sklep działa od dzisiaj, 17 kwietnia.

„W tym roku przygotowaliśmy dla Państwa bogatą ofertę roślin i produktów ogrodniczych, która z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów” – zachęcają organizatorzy.

W nowym sklepie można znaleźć różnorodne rośliny balkonowe i rabatowe, w tym popularne surfinie, petunie kaskadowe, popularną  VISTĘ™ i nowość, którą jest MiniVISTA™. Ponadto, Plantpol oferuje bogaty wybór bylin, traw ozdobnych, hibiskusa, ziół, zimujących lawend oraz pięknych hortensji, róż i krzewów ozdobnych i owocowych.

Plantpol to nie tylko szeroki wybór roślin, ale także kompleksowe rozwiązania dla ogrodu. Nawozy PLANTON®, substraty i donice, zapewniają roślinom odpowiednią pielęgnację i wzrost.

 

Dlaczego warto odwiedzić nowy sklep firmowy? 

„Po pierwsze, zapewniamy lepszą obsługę klienta dzięki trzem kasom sklepowym oraz fachowym poradom roślinnym. Nasze rośliny są ustawione na stołach z automatycznym podlewaniem, co gwarantuje ich doskonałą jakość” – zachęcają pracownicy firmy Plantpol.

Dodatkowo, dla wygody klientów, firma przygotowała rozbudowany parking z 80 miejscami parkingowymi. W planach ma też utworzenie ogrodu pokazowego, gdzie będzie prezentować różnorodne aranżacje roślinne w gruncie i w pojemnikach. W tym roku będzie można obserwować jego początki.

Godziny otwarcia sklepu:

Poniedziałek – Piątek: 9:00 – 18:00

Sobota: 9:00 – 14:00

„Serdecznie zapraszamy na otwarcie nowego Sklepu Firmowego Plantpol, który mieści się w siedzibie firmy w Zaborzu, k. Oświęcimia, z wjazdem od ul. Chemików” – zapraszają pracownicy firmy.