Zginął pracownik parku rozrywki w Zatorze

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 sierpnia 2018 21:44

Dzisiaj wieczorem w Energylandii w Zatorze doszło do tragicznego wypadku. Zginął w nim pracownik parku, obsługujący jeden z rollercoasterów.

Z naszych informacji wynika, że 37-latek z powiatu krakowskiego pracownik rollercoastera Hyperion sięgnął po telefon komórkowy, który wypadł jednemu z klientów. Wszedł pod konstrukcję urządzenia i ówczas potrącił go wagonik z osobami, korzystającymi z atrakcji.

Po kilkudziesięciominutowej reanimacji, prowadzonej przez zespół ratownictwa medycznego pogotowia ratunkowego w Oświęcimiu, lekarz stwierdził zgon.

„Na miejscu tragicznego wypadku w jednym z parków rozrywki pracują policjanci i prokurator z Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu” – potwierdziła Faktom Oświęcim aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Masz postanowienia noworoczne?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .