Zginał na stoku. Znajomi zbierają pieniądze dla jego rodziny

Redakcja eFO  |   Fakty  |   16 lutego 2021 14:34

Wojtek Wawrzyniak, instruktor i pasjonat narciarstwa zginął wczoraj w górach. Przyjaciele zmarłego utworzyli zbiórkę na wsparcie rodziny.  

„Wojtek, ojciec 11-miesięcznej Zuzi. Mąż Ani, dusza towarzystwa. Przyjaciel. Wspaniały, pełen energii, zawsze pozytywnie nastawiony do życia z sercem na dłoni, młody człowiek. Tragiczny wypadek na nartach odebrał nam go dzisiaj 15.02.21 na zawsze” – pisze Zuzanna Przybylska na uruchomionej zrzutce.

 

 

Do zdarzenia doszło w poniedziałek 15 lutego przed południem na zboczu Pilska w Beskidzie Żywieckim. 34-letni narciarz podczas zjazdu stracił panowanie nad nartami i uderzył z ogromną siłą w drzewo. 

Na miejsce wezwano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł. Osierocił 11-miesięczną córeczkę. Przyjaciele zmarłego utworzyli zbiórkę na wsparcie rodziny.

 

Posted by Ratownictwo Medyczne w Żywcu on Monday, February 15, 2021

„Drodzy! Jako przyjaciele czujemy się odpowiedzialni za wsparcie najbliższej rodziny Wojtka. Pokażmy, że może na nas liczyć! Zachęcamy wszystkich znajomych, kursantów, osoby z branży narciarskiej i nie tylko do wsparcia. To nie powinno się nigdy wydarzyć! Jesteśmy z Tobą Wojti!!! Będziesz na zawsze w naszych sercach!” – napisali przyjaciele na zrzutce.

„Najlepszy na świecie Mąż i ojciec. Ojciec nie na pokaz – tata, który spełniał się niesamowicie w tej roli. Co widać było w oczach zakochanej jego córeczki Zuzi z którą szalał i wariował, jak to miał w zwyczaju. Jako chłopak, narzeczony i mąż – najlepszy na świecie” – napisała Żona zmarłego Wojtka.

Żonie i córeczce można pomóc wpłacając dowolny datek w portalu zrzutka.pl

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jakich zajęć brakuje w Oświęcimiu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .