Żegluga śródlądowa szansą na rozwój

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   17 stycznia 2016 11:24

W poniedziałek 18 stycznia o godzinie 10 w auli św. Wawrzyńca Miejskiej Biblioteki Publicznej w Oświęcimiu rozpocznie się inauguracyjne spotkanie Klastra Górnej Wisły.

Klaster Górnej Wisły z siedzibą w Oświęcimiu ma na celu rozwój gospodarczy regionu poprzez ożywienie żeglugi śródlądowej na Górnej Wiśle, budowę Kanału Śląskiego i odbudowę żeglugi na rzece Przemszy.

– Umożliwi to gospodarcze i turystyczne wykorzystanie rzek, a co za tym idzie, rozwój gospodarczy firm, gmin, miast leżących na terenie przebiegu drogi wodnej. Zapraszam na spotkanie wszystkich zainteresowanych tym tematem – zachęca do udziału w poniedziałkowej inauguracji Jakub Stonawski, koordynator Klastra Górnej Wisły.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa