Zderzyły się trzy samochody. Jedna osoba w szpitalu

Jan Maciej Tetich  |   Fakty  |   3 sierpnia 2020 15:51

Dzisiaj po południu w Bobrku doszło do karambolu, w którym zderzyły się trzy samochody. Do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu ratownicy zabrali jedną osobę.

Karambol wydarzył się na ulicy Krakowskiej. Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że 46-latka z powiatu chrzanowskiego najechała swoim audi na tył renaulta, którym w lewo skręcał mieszkaniec Oświęcimia.

Siłą uderzenia renault zjechał na lewy pas ruchu, gdzie zderzył się z dostawczym iveco, za kierownicą którego siedział kierowca z powiatu chrzanowskiego.

Na miejsce zderzenia zjechały służby ratunkowe. Ratownicy medyczni zdecydowali, że 46-latka z audi powinna trafić na badania do szpitala.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa