Reklama
22 czerwca 2026, poniedziałek
Zderzyły się dwa renault - FOTO
- Paweł Wodniak
- 3 lutego 2021
- 16:41
Reklama
Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Starym Mieście w Oświęcimiu zderzyły się dwa renault - dostawczy i osobowy. Przyczyny kolizji ustala policjanci.
Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego i Sienkiewicza. Renault trafic, prowadzony przez mieszkańca powiatu wadowickiego, zderzył się z renault scenic, prowadzonym przez mężczyznę z powiatu żywieckiego.
Renault scenic po zderzeniu. Fot. Policja
Ani kierowcy, ani pasażerowie nie doznali obrażeń. Policjanci na miejscu kolizji nie byli w stanie ustalić dokładnych okoliczności i przyczyn kraksy. Dlatego przekazali sprawę swoim kolegom z zespołu do spraw wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.