• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Zderzyły się dwa renault - FOTO

Reklama

Na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną w Starym Mieście w Oświęcimiu zderzyły się dwa renault - dostawczy i osobowy. Przyczyny kolizji ustala policjanci.

Do zderzenia doszło na skrzyżowaniu ulicy Dąbrowskiego i Sienkiewicza. Renault trafic, prowadzony przez mieszkańca powiatu wadowickiego, zderzył się z renault scenic, prowadzonym przez mężczyznę z powiatu żywieckiego.  width=

Renault scenic po zderzeniu. Fot. Policja

 

Ani kierowcy, ani pasażerowie nie doznali obrażeń. Policjanci na miejscu kolizji nie byli w stanie ustalić dokładnych okoliczności i przyczyn kraksy. Dlatego przekazali sprawę swoim kolegom z zespołu do spraw wykroczeń Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.