Zderzenie w Łękach. Droga jest nieprzejezdna – FOTO

1 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 kwietnia 2018

Trzy osoby, w tym kobieta w ciąży, trafiły do szpitala po zderzeniu dwóch samochodów w Łękach. Droga Oświęcim – Kęty jest w tym miejscu nieprzejezdna.

Do kraksy doszło na ulicy Piastowskiej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 948, która łączy Oświęcim z Kętami. Po godzinie 11 24-letni kierowca opla najechał na tył chevroleta, za kierownicą którego siedziała ciężarna 30-latka z Kęt.

Do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu ratownicy medyczni zabrali kierujących i pasażerkę chevroleta. Droga w miejscu zdarzenia jest nieprzejezdna (stan na godz. 12.15), a służby kierują objazdami.

Do zdarzenia przyjechały trzy ambulanse, trzy radiowozy policji, trzy zastępy strażackie z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu i po jednym zastępie z Ochotniczej Straży Pożarnej w Łękach i OSP w Bielanach.

 

 

Komentarze
  • 10 kwietnia 2018 09:12

    Cezary Trymbala

    Sprawca kolizji to nie czasem ten słynny aktor, który niejednokrotnie brał udział w serialu Szpital na kanale TVN? Podobno tym razem skończyło się na lewatywie i wypisaniu do domu.

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa