Zderzenie podczas wyprzedzania. Ruch wahadłowy

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   8 listopada 2018

Na ulicy Mickiewicza w Kętach o godzinie 10.30 zderzyły się dwa samochody osobowe. Służby wprowadziły w tym miejscu ruch wahadłowy.

Na razie znamy wstępne okoliczności zdarzenia, ustalone na miejscu przez policjantów. Wynika z nich, że mieszkaniec gminy Kęty wyprzedzał hondą civic kilka pojazdów. Będąc na lewym pasie zderzył się ze skręcającym w lewo volkswagenem caddy, prowadzonym przez mieszkankę powiatu wadowickiego.

Na miejscu pracują służby ratunkowe. Ratownicy medyczni zabrali do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu kobietę z vw, która doznała obrażeń ciała. Pacjentka aktualnie przechodzi badania na szpitalnym oddziale ratunkowym.

Kierowcy jadący ulicą Mickiewicza jeszcze przez pewien czas muszą się liczyć z utrudnieniami w ruchu (stan na godz. 11.45).

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa