Zderzenie podczas skrętu – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 stycznia 2019 12:53

Dzisiaj przed godziną 11 w Brzeszczach podczas manewru skrętu w lewo zderzyły się dwa samochody osobowe. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Do zdarzenia drogowego doszło na skrzyżowaniu ulic Ofiar Oświęcimia i Przecieszyńskiej. Z pierwszych ustaleń policjantów wynika, że 66-latka, mieszkanka gminy Brzeszcze, kierująca fiatem punto zaczęła skręcać w lewo.

Nie ustąpiła jednak pierwszeństwa jadącemu z naprzeciwka 29-latkowi z Pisarzowic, który prowadził hondę accord. Po zderzeniu fiat wjechał do rowu.

Na miejsce kraksy przyjechały służby ratunkowe – policja, pogotowie i straż pożarna. Zespoły ratownictwa medycznego do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu przewiozły oboje kierujących. Aktualnie pacjenci przechodzą badania na szpitalnym oddziale ratunkowym.

W miejscu zdarzenia służby wprowadziły ruch wahadłowy.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Warning: The account for faktyoswiecim needs to be reconnected.
Due to Instagram platform changes on March 31, 2020, this Instagram account needs to be reconnected to allow the feed to continue updating. Reconnect on plugin Settings page

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa