Zderzenie dwóch samochodów. Utrudnienia na krajówce

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 czerwca 2019 14:27

Dwa samochody zderzyły się przed godziną 14 na drodze krajowej nr 52 w Bulowicach. Wypadek spowodował duże utrudnienia na trakcie Bielsko-Biała – Kraków.

Młodszy brygadier Zbigniew Jekiełek z Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu poinformował Fakty Oświęcim, że na ulicy Bielskiej w Bulowicach zderzyły się dwa samochody osobowe.

Obrażeń ciała doznały dwie osoby, w tym dziecko. Na miejsce przybyły dwa zespoły ratownictwa medycznego – jeden ambulansem, a drugi śmigłowcem lotniczego pogotowia ratunkowego.

Na krajówce pracują obecnie policjanci z Komisariatu Policji w Kętach i Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz cztery zastępy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu i w Andrychowie oraz po jednym z Ochotniczej Straży Pożarnej w Bulowicach i w Kętach.

Droga krajowa nr 52 jest w miejscu wypadku zablokowana (stan na godz.) 14.20.

Zobacz również:

Wszedł wprost przed autobus. Zginął na drodze

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa