Zderzenia przez nieuwagę – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 kwietnia 2017 15:52

Do dwóch niebezpiecznych zdarzeń drogowych doszło dzisiaj wczesnym popołudniem w Grojcu i Oświęcimiu. W obu przypadkach przyczyną było najechanie na tył samochodu.

Pierwsza kraksa wydarzyła się na drodze wojewódzkiej nr 948, łączącej Oświęcim z Kętami. Jadący ulicą Beskidzką w Grojcu 58-letni kierowca ciężarowego volvo, najechał na tył poprzedzającego go opla. Jednocześnie wepchał go na skręcającego w lewo renaulta. Ten z kolei siłą uderzenia zjechał na lewy pas ruchu i uderzył w dostawczego mercedesa.

Po tym karambolu ratownicy medyczni do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu przewieźli tylko jedną osobę. Na badania na szpitalny oddział ratunkowy trafiła kobieta, która prowadziła opla.

Niecałe półtorej godziny później do zdarzenia doszło na ulicy Fabrycznej w Oświęcimiu, w ciągu drogi krajowej nr 44, biegnącej ze stolicy powiatu w kierunku Zatora.

20-letni mieszkaniec okolic Jędrzejowa wjechał dostawczym fordem w tył volkswagena, którego kierowca zamierzał skręcić w lewo. Do szpitala zespół ratownictwa medycznego przewiózł kierowcę uderzonego samochodu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa