Zbiórka podczas pogrzebu MBrothera? Tylko hieny tak robią

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   18 stycznia 2018

Nieokreślona bliżej fundacja chce zbierać datki na nieokreślony cel podczas jutrzejszego pogrzebu Mikołaja Jaskółki. Rodzina wyraża stanowczy sprzeciw.

Do najbliższych MBrothera, który wyruszy jutro w swoją ostatnią drogę, zadzwonił pracownik Cmentarza Komunalnego w Oświęcimiu. Poinformował, że jakaś fundacja chce dokonać zbiórki w trakcie pogrzebu Mikołaja.

„Oświadczamy, że żadnej zgody na zbiórkę nie wyrażaliśmy. Cmentarz jest miejscem spoczynku i zadumy. Wykorzystywanie pochówku Mikołaja do takich celów jest dla nas niemoralne. Nie ma słów do oceny takiego zachowania. Tylko hieny cmentarne się tak zachowują” – mówi Józef Jaskółka, tata zmarłego Mikołaja.

Przeczytaj również: „MBrother w piątek wyruszy w swą ostatnią ziemską drogę”

MBrother w piątek wyruszy w swą ostatnią ziemską drogę

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa