Zbiórka darów na obiad wielkanocny

Redakcja eFO  |   Fakty,Kulinaria  |   19 marca 2021 07:16

Kęccy harcerze organizują zbiórkę darów na obiad wielkanocny dla osób potrzebujących. Można ich wesprzeć i przynieśc jedzenie.

Tuż obok nas, za rogiem, za ścianą, przy sklepie – ktoś może właśnie przelicza pieniądze, tak żeby starczyło jeszcze na kawałek kiełbasy do żurku.

„Nie bądźmy obojętni, pomóżmy stworzyć atmosferę tego wielkiego wydarzenia w sercu każdej potrzebującej osoby” – mówi Aneta Bogacz, koordynatorka akcji.

Warto się podzielić

W tym trudnym dla świata okresie, w trosce o bezpieczeństwo nas wszystkich, coroczny obiad wielkanocny dla potrzebujących organizowany przez harcerzy z Hufca ZHP Kęty nie odbędzie się w tradycyjnej formie.

 

Można przynieść jedzenie

„Jednak dzięki świątecznej zbiórce darów wspólnie możemy wprowadzić choć na chwilę radość w zmęczone oczy ludzi samotnych, zagubionych, doświadczonych przez życie” – wyjaśniają harcerze.

Możliwość złożenia darów jest w każdy czwartek w godzinach 17-18 w siedzibie Hufca ZHP w Kętach przy ul. Sobieskiego 41, oraz po uprzednim, telefonicznym kontakcie z koordynatorem akcji pod numerem telefonu 501 629 023.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Czego najbardziej Ci brakuje w lockdownie?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .