Zawyją sygnały policyjnych radiowozów

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   6 maja 2021 11:42

W piątek w samo południe zawyją sygnały policyjnych radiowozów w wielu częściach Polski, w tym w powiecie oświęcimskim.

Wtedy właśnie policjanci będą żegnać 43-letniego młodszego aspiranta Michała Kędzierskiego z Komendy Powiatowej Policji w Raciborzu, zastrzelonego w tym mieście przez 40-letniego bandytę podczas kontroli drogowej.

We wpisie na oficjalnym profili policji na Twitterze, znalazł się apel, by policjanci w całej Polsce włączyli w południe sygnały świetlne i dźwiękowe, zatrzymali się na chwilę i oddali cześć zamordowanemu na służbie koledze.

Z naszych ustaleń wynika, że policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu oraz podległych jej Komisariatów Policji w Brzeszczach, Chełmku, Kętach i Zatorze, w miarę możliwości, właśnie poprzez włączenie sygnałów w radiowozach pożegnają kolegę ze Śląska.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .