Zawracał i potrącił kobietę. Drugi jechał bez prawa jazdy

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   20 kwietnia 2020 13:16

W gminie Kęty doszło do dwóch przestępstw drogowych. Jeden kierowców zawracał i potrącił kobietę, która doznała obrażeń ciała. Drugi jechał bez prawa jazdy.

Wypadek wydarzył się na osiedlu Wyszyńskiego w Kętach. 34-letni mieszkaniec powiatu wadowickiego zawracał fiatem na skrzyżowaniu osiedlowym. Potrącił 63-letnią mieszkankę Kęt. Kobieta doznała złamania ręki i ogólnych obrażeń ciała. Trafiła na leczenie do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Policjanci z Komisariatu Policji w Kętach ustalają dokładne okoliczności tego zdarzenia.

Z kolei mundurowi z oświęcimskiej drogówki patrolowali Nową Wieś. Na ulicy Oświęcimskiej zatrzymali do kontroli drogowej chevroleta. Okazało się, że siedzący za kierownicą 34-letni mieszkaniec gminy, nie powinien się tam znaleźć. Ma bowiem orzeczony sądowy zakaz prowadzenia pojazdów. Za jego złamanie grozi kara do dwóch lat więzienia.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa