ZATOR. W niedzielę III Targi Turystyczne w Dolinie Karpia

Jola Wodniak  |   Fakty  |   13 maja 2014 20:11

Zator będzie głównym gospodarzem trzecich Targów Turystycznych w Dolinie Karpia, które pod patronatem Faktów Oświęcim odbędą się w niedzielę 18 maja. Impreza zaznaczy też swą obecność w Osieku, Polance Wielkiej, Przeciszowie, Tomicach, Brzeźnicy i Spytkowicach.

Przedsięwzięcie organizuje Lokalna Grupa Działania Stowarzyszenie Dolina Karpia, a wystawcami będą zaktywizowaniu przez nią lokalni przedsiębiorcy, rękodzielnicy, restauratorzy, hotelarze, łowiska wędkarskie, gospodarstwa agroturystyczne, organizacje pozarządowe i rolnicy.

W programie, wśród licznych atrakcji znajdą się chodzące dinozaury, ogromne owady, spływ kajakowy, wystawy, koncerty i warsztaty rękodzielnicze,.

– Wszystkie osoby, które w tym dniu wezmą udział w targach zdobędą rabat na przyszłość – zniżki na korzystanie z atrakcji podczas kolejnej wizyty. Warunkiem skorzystania z rabatów jest pobranie paszportu doliny karpia, który okazaniu na terenach atrakcji zostanie oznaczony naklejką. Wystarczy, zebrać trzy naklejki, aby móc wziąć udział w wieczornym losowaniu atrakcyjnych nagród na Rynku w Zatorze – podają organizatorzy. Aby pobrać paszport należy kliknąć TUTAJ.

Kulminacyjną częścią targów będzie losowanie nagród o godzinie 17.

.
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . .