• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Zasłużeni dla Gminy Oświęcim 2025 - FILM, FOTO

Samorząd gminy Oświęcim docenił siedmioro swoich mieszkańców. Stosowną uchwałę radni przyjęli podczas środowej uroczystej sesji w Grojcu.

Reklama

Samorząd gminy Oświęcim docenił siedmioro swoich mieszkańców. Stosowną uchwałę radni przyjęli podczas środowej uroczystej sesji w Grojcu.




Statuetki „Zasłużony dla Gminy Oświęcim” z rąk Adama Nowotarskiego, sternika rady, i Mirosława Smolarka, wójta gminy odebrali Bernardyna Bryzek z Poręby Wielkiej, Jadwiga Czekaj z Harmęż, Małgorzata Kozak z Dworów Drugich, Piotr Tokarz z Broszkowic i Stanisław Podbiał z Harmęż.

Tytuł zasłużonych mieszkańców kapituła przyznała także pośmiertnie Józefowi Krząkale z Dworów Drugich i Markowi Krawczykowi z Poręby Wielkiej. Nagrody odebrali syn pana Józefa i wdowa po panu Marku.

Nagrodzie samorządu dla osób, które w szczególny sposób działały i działają na rzecz swojej lokalnej społeczności, przyświeca dewiza mówiąca, że największym bogactwem gminy Oświęcim są ludzie.