Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Zasłabła w mieszkaniu. Interweniowały służby - FOTO
- Redakcja eFO
- 11 czerwca 2021
- 15:07
Reklama
Oświęcimianka zasłabła w mieszkaniu. Jej córka zaniepokojona brakiem kontaktu z kobietą wezwała służby ratunkowe.
Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy, ponieważ jej mama nie otwierała drzwi mieszkania i nie dawała znaków życia. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i ratownicy medyczni. Strażacy, którzy weszli do mieszkania przez okno udzielili pierwszej pomocy 78-letniej kobiecie, którą znaleźli w mieszkaniu.Seniorką zajęli się ratownicy medyczni

Fot. Jola Wodniak

Fot. Jola Wodniak