• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Zasłabła w mieszkaniu. Interweniowały służby - FOTO

Reklama

Oświęcimianka zasłabła w mieszkaniu. Jej córka zaniepokojona brakiem kontaktu z kobietą wezwała służby ratunkowe.

Kobieta zadzwoniła na numer alarmowy, ponieważ jej mama nie otwierała drzwi mieszkania i nie dawała znaków życia. Na miejsce przyjechała straż pożarna, policja i ratownicy medyczni. Strażacy, którzy weszli do mieszkania przez okno udzielili pierwszej pomocy 78-letniej kobiecie, którą znaleźli w mieszkaniu.
Seniorką zajęli się ratownicy medyczni
   width=

Fot. Jola Wodniak

 

 

 width=

Fot. Jola Wodniak