Zarzuty zamiast jedzenia – AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   26 września 2016 11:28

Nawet trzy lata więzienia grożą 32-latkowi, który spowodował zadymienie mieszkania i bloku przy ulicy Olszewskiego w Oświęcimiu. Śledczy sprawdzają, czy naraził sąsiadów na utratę życia lub zdrowia.

O sobotniej akcji ratowniczej na oświęcimskim osiedlu Chemików pisaliśmy TUTAJ.

Policjanci ustalili, że 32-letni mężczyzna po pijanemu zabrał się za gotowanie. Następnie, zapominając o garnku pozostawionym na gazie, poszedł spać. Dym wydobywający się na klatkę schodową zaalarmował sąsiadów, a ci służby ratunkowe. Ratownicy ewakuowali pijanego 32-latka, zneutralizowali źródło dymu i przewieźli mężczyznę do szpitala. Tam policjanci stwierdzili, że oświęcimianin ma dwa promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

– Policjanci wszczęli postępowanie wobec mężczyzny, podejrzanego o stworzenie zagrożenia dla innych mieszkańców bloku – mówi aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .