Zapraszamy do NOWEGO Salonu Firmowego Biura Podróży ITAKA w Galerii NIWA 

Materiał sponsorowany  |   Fakty,Turystyka  |   11 maja 2022 05:00

Nowe inspiracje, smaki, relaks na egzotycznych plażach i piękne wspomnienia, z którymi możesz podzielić się z najbliższymi. Odkrywamy magiczny świat wakacji, do których z każdym dniem jest coraz bliżej.

Na 33. wakacje z ITAKĄ zapraszamy na najpiękniejsze plaże pod słońcem i najciekawsze trasy wycieczek objazdowych! Najlepszy produkt przygotowany przez profesjonalistów to gwarancja udanych i bezpiecznych wakacji. W naszej ofercie są ulubione hotele i miejsca, cieszące się znakomitymi opiniami polskich Klientów, zarówno tradycyjne kierunki jak i coraz bardziej popularna latem egzotyka.

 

 

Jak co roku, nasi Klienci spędzą wakacje w Grecji, z wysokiej jakości hotelami all inclusive w najpopularniejszych kurortach na Krecie, Korfu, Rodos, Zakynthos, Kos, Thassos, Chalkidiki, Peloponezie, Riwierze Ateńskiej, Evii, Samos, Mykonos czy Santorini. Turcja reprezentowana jest przez najsłynniejsze miejsca wakacyjne i najlepsze plaże: Alanya, Side, Kusadasi, Kemer, Belek, Antalya, Bodrum, Finike i Didyma. Nowości hotelowe czekają w Albanii, która już od kilku lat znajduje się wysoko na liście ulubionych kierunków Polaków.

Tradycyjnie przygotowano wiele propozycji do Hiszpanii z Wyspami Kanaryjskimi, kolejnym mocnym kierunkiem ITAKI. Unikalna oferta czeka na Klientów na portugalskiej Maderze, cieszącej się popularnością przez cały rok. Na egzotyczne podróże, które są wyraźnym trendem ulubionych kierunków wakacyjnych ITAKA zaprasza na Zanzibar, Malediwy, Dominikanę i Wyspy Zielonego Przylądka. W ofercie LATO 22 są także Egipt, Tunezja, Bułgaria, Włochy i Gruzja.

 

 

Wyjątkowe miejsce w wakacyjnym portfolio ITAKI zajmuje produkt adresowany do konkretnego Klienta: Kluby Przyjaciół ITAKI i ItaKarma. Kluby Przyjaciół ITAKI, obchodzące tego roku 10. rocznicę, to oferta rodzinnego wypoczynku w wyselekcjonowanych hotelach. Współpraca z ENERGYLANDIĄ, której bohaterowie bawią najmłodszych turystów z Polski wniosła nie tylko dużo radości dla dzieciaków, ale także duży wzrost zainteresowania hotelami klubowymi, co przyczyniło się także do sukcesu komercyjnego tego segmentu produktu. Z myślą o rodzinach z dziećmi w ramach Klubów Przyjaciół ITAKI przygotowano także ciekawe wycieczki objazdowe z mnóstwem atrakcji np. wizytami w słynnych parkach rozrywki.

Po udanym debiucie ItaKarmy, ekskluzywnej formuły klubowej adresowanej do osób dorosłych na wakacje 2022 zapraszamy do hoteli w Grecji, Turcji, na Wyspach Kanaryjskich i Majorce.

 

 

Pasjonatów zwiedzania ITAKA zaprasza na ponad 250 autorskich wycieczek objazdowych do najciekawszych zakątków świata. W ofercie m.in. trasy objazdowe realizowane przelotami charterowymi do Grecji i Turcji, które połączyć można z wczasami, rejsy po Nilu czy na Malediwach, ciekawe trasy po Gruzji, a także programy z cyklu „Wakacje pod palmami”: egzotyczne podróże do najodleglejszych zakątków świata, „Jadę na plażę”: wycieczki autokarowe, zwiedzanie i odpoczynek na południu Europy, „Lecę nad morze”: wycieczki oparte na przelotach liniowych do destynacji europejskich.

 

 

W ofercie na dojazd własny są Grecja, Macedonia Północna, Czarnogóra, Chorwacja, Słowenia, Bułgaria, Słowacja, Czechy, Austria, Albania, Włochy,  a także atrakcyjna oferta wypoczynku w Polsce. Odpowiedzią na rosnące zainteresowanie indywidualnymi wyjazdami do hotelami z przelotem dostępnym w ramach pakietowania dynamicznego rośnie liczba tego rodzaju produktu.

Na LATO 22 zaprasza ITAKA – największe polskie biuro podróży, 100% polskiego kapitału.

Salon Firmowy Biura Podróży ITAKA Galeria NIWA
32-600 Oświęcim, ul. Powstańców Śląskich 1
telefon: +48 33 43 22 464 / +48 797 727 896
e-mail: oswiecim.niwa@fc.itaka.pl

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Jak oceniasz ofertę kulturalną powiatu?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .