Zapisy na półkolonie do niedzieli

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   16 czerwca 2021 14:29

Do 20 czerwca rodzice mogą zapisywać dzieci z Oświęcimia na półkolonie. Wakacyjne zajęcia poprowadzą cztery oświęcimskie podstawówki.

Półkolonie będą zorganizowane zgodnie z zaleceniami głównego inspektora sanitarnego. W Szkole Podstawowej nr 1 w Oświęcimiu potrwają od 28 czerwca, do 9 lipca, w SP nr 4 od 12 do 23 lipca, w SP nr 5 od 26 lipca do 6 sierpnia, a w SP nr 9 od 9 do 20 sierpnia.

„W tym roku, jak i w roku ubiegłym, z uwagi na pandemię koronawirusa, zmienione zostały zasady przyjmowania uczestników. Liczba dzieci będzie ograniczona. Dziecko może skorzystać z półkolonii tylko jeden raz” – informuje Katarzyna Kwiecień, rzecznik prasowa Urzędu Miasta Oświęcimia.

Zapisy na zajęcia potrwają do 20 czerwca. Wszelkie informacje na ich temat znajdują się na stronach internetowych szkół miejskich, prowadzących półkolonie.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .