Zamęczył psa na śmierć. Policja szuka kłusownika – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   13 lutego 2018

Nieznany sprawca założył wnyki w lesie biegnącym przy ulicy Leśnej w sołectwie Las. Teraz policja szuka kłusownika.

Na wnyki natknął się myśliwy. Niestety nie były puste. Tkwił w nich martwy pies. Zwierzak z pewnością potwornie i długo cierpiał zanim zdechł, a wszystko przez zwyrodnialca pozbawionego ludzkich uczuć. Oczywiście, tych dobrych.

Myśliwy o zamęczonym w lesie psie powiadomił Komisariat Policji w Zatorze.

„Na miejscu policjanci przeprowadzili oględziny i aktualnie prowadzą czynności mające na celu ustalenie i zatrzymanie sprawcy tego karygodnego i bulwersującego czynu” – mówi aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu, jednostki nadrzędnej dla zatorskiego komisariatu.

Ponadto zwraca się do wszystkich, którzy mogą pomóc w ustaleniu sprawcy, o kontakt z KP w Zatorze pod numerem telefonu 33 841 09 97 lub numerem alarmowym 997.

„Zapewniamy anonimowość” – zaznacza policjantka. „Apelujemy również o usuwanie lub zgłaszanie przypadków napotkania tego rodzaju pułapek dla zwierząt na przykład podczas spacerów”.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa