Zalane schronisko potrzebuje Waszej pomocy – FOTO

Jola Wodniak  |   Fakty  |   3 czerwca 2018 19:11

Podczas nocnej ulewy ucierpiało schronisko w Oświęcimiu. Potrzebne są koce, pościele, chusteczki, a także pieniądze, by w schronisku wszystko wróciło do normy.

“Taka przykra sytuacja dziś w schronisku. Jak zawsze najbardziej ucierpiały i tak już skrzywdzone zwierzaki. Sytuacja na tą chwilę jest opanowana. Dziękujemy strażakom za odpompowanie wody i wszystkim ludziom zaangażowanym w pomoc” – mówią Animalsi.

W schronisku potrzebne są również kołdry, ręczniki, pościele, koce (oczywiście mogą być używane), środki czystości, ręczniki papierowe i frotowe, mokre chusteczki dla niemowląt. Dla kociaków potrzebne jest również mleko zastępcze oraz dobrej jakości mokra karma.

Można też wpłacić datek na zwierzęta na konto PKO BP SA O/ Oświęcim 73 1020 2384 0000 9502 0091 8698.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa