Zajechał drogę rowerzyście – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   2 lipca 2020 14:17

W Głębowicach doszło do wypadku drogowego. Kierowca samochodu osobowego zajechał drogę rowerzyście, który trafił do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Policjanci z oświęcimskiej drogówki ustalili już wstępne okoliczności tego zdarzenia. Wynika z nich, że 64-letni mężczyzna z powiatu wadowickiego skręcał peugeotem partnerem w lewo z ulicy Wadowickiej w Olszynową.

Kierowca zajechał drogę jadącemu na wprost 46-letniemu rowerzyście z tego samego powiatu i potrącił go. Młodszy z uczestników wypadku doznał urazu nóg. Ratownicy medyczni przewieźli go na leczenie do szpitala.

Dokładne okoliczności wypadku zbadają policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa