Zajechał drogę motocykliście – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   9 października 2018 20:31

21-letni motocyklista trafił dzisiaj po południu do szpitala po wypadku drogowym 28-letni kierowca samochodu dostawczego zajechał drogę motocykliście.

Do wypadku doszło o godzinie 17.20 w Jawiszowicach na ulicy Łęckiej, w ciągu drogi wojewódzkiej nr 949.

Policjanci z oświęcimskiej drogówki ustalili wstępnie okoliczności zdarzenia. Wynika z nich, że 28-latek z Oświęcimia skręcał volkswagenem transporterem w lewo. Tym samym zajechał drogę 21-letniemu kierowcy yamahy, mieszkającemu w Jawiszowicach.

Motocyklista doznał poważnych obrażeń ciała. Ratownicy medyczni przewieźli go do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu, gdzie zajęli się nim specjaliści.

Na miejscu zdarzenia pracowali policjanci z oświęcimskiej drogówki i Komisariatu Policji w Brzeszczach, zespół ratownictwa medycznego oraz strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Zasoli i Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu.

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa