Zagłosuj na Podwórko Talentów Nivea

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   15 maja 2018

Jawiszowice i Zaborze walczą o atrakcyjne place zabaw w konkursie „Podwórko Talentów Nivea”. Głosować na wybraną lokalizację można codziennie.

Gmina Oświęcim zgłosiła do konkursu tereny rekreacyjne przy Przedszkolu Samorządowym w Zaborzu, gmina Brzeszcze powierzchnię na osiedlu Paderewskiego w Jawiszowicach.

 

“Po ogromnych sukcesach akcji Podwórka Nivea w poprzednich latach, w tym roku po raz kolejny pragniemy rozwijać talenty dzieci oraz zachęcać je do ruchu i integracji. To nasz stały i długofalowy cel w pielęgnowaniu rodzinnej bliskości. Właśnie dlatego zarówno w dużych miastach, jak i mniejszych miejscowościach, wspólnie wybudujemy kolejne 20 Podwórek Talentów Nivea, łącząc w niepowtarzalny sposób zabawę z nauką” – piszą o akcji organizatorzy akcji.

Każde z nich składa się z trzech stref: sportowej, naukowej, artystycznej, które kształtują sprawność, wiedzę oraz kreatywność dzieci.

Głos wybrane miejsca można oddać TUTAJ. Co ważne, swój głos można oddać codziennie, wybierając jedno z miejsc.

Konkurs jest skierowany do gmin oraz spółdzielni mieszkaniowych z terenu całej Polski. Jej celem akcji jest zbudowanie 20 nowoczesnych placów zabaw w tych miejscowościach, na które zostanie oddanych najwięcej głosów internautów. Każdego dnia można oddać jeden głos.

Fundator zobowiązuje się do zbudowania placu jeszcze w tym roku.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
KalendariumArchiwa