Zagłosuj na Beztroski spacer po kwiatach

Jola Wodniak  |   Fakty,Meteo  |   10 września 2020 20:09

Beztroski spacer po kwiatach to temat zdjęcia Marzeny Droździewicz, na które można głosować w konkursie National Geographic.

Marzena Droździewicz uczęszcza do pierwszej klasy liceum Towarzystwa Salezjańskiego, jest amatorką fotografii. To jej pasja pod każdym tego słowa znaczeniem. Nastolatka posiada wiele aparatów – zarówno cyfrowych, analogowych jak i natychmiastowych. 

„W wolnym czasie uwielbiam wybrać się na kilkugodzinny spacer po Oświęcimiu w asyście mojej lustrzanki” – informuje Marzena Droździewicz.

Konkurs

Internauci wybierają dwie zwycięskie prace, a ich autorzy otrzymają Nagrody Etapowe. Laureaci pierwszego i drugiego miejsca w poszczególnych etapach wybierani będą przez komisję konkursową.

„Ta wybierze dwie najciekawsze fotografie spośród 100 prac z największą ilością głosów w danym etapie” – informują organizatorzy konkursu.

Kryteria wyboru to oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne zdjęć zgłoszonych do konkursu. Spośród wszystkich zgłoszeń komisja konkursowa wybierze dwanaście zwycięskich zdjęć, po trzy w każdej z czterech kategorii.

Ich autorzy otrzymają Nagrody Główne i kalendarz na 2021 rok, w którym znajdą się zwycięskie zdjęcia. Kryteria wyboru to oryginalność, kreatywność oraz walory artystyczne zdjęć zgłoszonych do konkursu.

Marzena wzięła udział w ogólnopolskim konkursie fotograficznym National Geographic. Na fotografii znajduje się pszczoła spacerująca po kwiatach. 

„Zdjęcie wykonałam na Brzezince. Jeżeli jest taka możliwość proszę o wsparcie poprzez zagłosowanie na moje zdjęcie” – dodaje Marzena.

Zachęcamy do tego naszych czytelników. Głosować można na stronie konkurs.natgeotv.com

Głosuję na zdjęcie Marzeny

W konkursie startuje również inny oświęcimianin, Jacek Balon. Zachęcamy do głosowania również na jego fotografię.

Wilk Jacka Balona w konkursie National Geographic

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa