Zaginęła Zofia Szala

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   19 marca 2020 17:41

W nocy z wtorku na środę zaginęła Zofia Szala, 60-letnia mieszkanka Przeciszowa. Poszukiwania prowadzi rodzina, straż pożarna i policja.

Zofia Szala wyszła z domu w nocy z 17 na 18 marca. Do tej pory nie nawiązała kontaktu z rodziną. W chwili zaginięcia kobieta była ubrana w czarny polar zapinany na zamek, ciemne spodnie i beżowe buty.

Zaginiona ma około 164 centymetry wzrostu, krótkie jasnobrązowe włosy i zielone oczy.

„Aktualnie policjanci, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Przeciszowie oraz Grupy Poszukiwawczo-Ratowniczej OSP w Kętach prowadzą penetrację terenu Przeciszowa w poszukiwaniu zaginionej” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Osoby, które od chwili zaginięcia widziały Zofię Szala lub znają miejsce jej pobytu policja prosi o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Oświęcimiu pod numerem 47 832 62 80, Komisariatem Policji w Zatorze – 47 832 65 50 lub z numerem alarmowym 112.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa