Zaginął Marcin Klęczar. Ktoś go widział?

Redakcja eFO  |   Fakty  |   2 lutego 2021 10:07

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu od kilku miesięcy prowadzą czynności mające na celu odnalezienie Marcina Klęczara, 43-letniego mieszkańca Osieka.

Zaginięcie mężczyzny rodzina zgłosiła pod koniec października 2020 roku

Z ustaleń policjantów wynika, że zaginiony w sierpniu 2020 roku wyjechał do pracy w Czechach. Ustalono również, że zaginiony był widziany w Pradze w połowie października 2020.

„Od tego czasu nie jest znane miejsce jego pobytu. Mężczyzna nie kontaktował się również z rodziną” – mówi aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Poszukiwany ma 171 centymetrów wzrostu, ma szczupłą budowę ciała, ciemne, krótkie włosy i brązowe oczy.

Gdy ostatni raz był widziany miał na sobie czarna kurtkę, jasne, jeansowe spodnie i granatowe sportowe buty. Miał przy sobie pomarańczową torbę turystyczną.

Apel do osób, które znają miejsce pobytu zaginionego:

„Policjanci prowadzą czynności zmierzające do odnalezienia zaginionego, jednakże zwracamy się również z prośbą  do osób, które znają miejsce pobytu Marcina Klęczara o kontakt osobisty lub  telefoniczny z policjantami z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu pod numer 47 83 26 280  lub też  na numer alarmowy 112″ – dodaje rzeczniczka.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz nos sylwestrową?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .