Zaginął Hans – AKTUALIZACJA

Redakcja eFO  |   Fakty  |   22 stycznia 2023 11:08

W piątek 20 stycznia około godziny 10 w Stawach Grojeckich na ulicy Beskidzkiej zaginął szaro-bury kocurek o imieniu Hans.

Kociak mieszka dokładnie w okolicy baru Oleńka. Jest przyjazny, daje się głaskać i przytula się do ludzi. Półtoraroczny kotek jest wykastrowany. Ma wszczepiony zarejestrowany chip.

Właściciele proszą każdego, kto widział Hansa lub zna miejsce jego pobytu, o kontakt pod numerem telefonu 506 661 906.

Okolicznych mieszkańców prosimy, by zajrzeli do budynków gospodarczych i piwnic, by sprawdzić, czy przypadkowo nie zamknęli tam nieproszonego gościa.

Aktualizacja, niedziela 22 stycznia, godz. 11

W niedzielę przed południem Hans wrócił do domu. Oznacza to, że albo przeczytał komunikat w Faktach Oświęcim, albo ktoś uwolnił go z zamkniętego pomieszczenia, do którego wędrując po wiosce kot wszedł.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Masz postanowienia noworoczne?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .