Zaginał Can Deniz Uysal

0 Marcin Cichowski  |   Fakty  |   11 stycznia 2019

20-letni Can Deniz Uysal z Libiąża wyszedł z domu piątego stycznia i do tej pory nie dał znaku życia. Rodzina prosi o pomoc w jego odnalezieniu.

 

Can Deniz Uysal ostatni raz był widziany przez bliskich w sobotę około godz. 17 w Libiążu. Z informacji, jakie uzyskaliśmy od naszego czytelnika zaginiony często bywał w powiecie oświęcimskim.

“Mężczyzna jest średniego wzrostu, ma brązowe oczy, krótkie włosy i brodę. W dniu zaginięcia miał na sobie czarną kurtkę, czarną bluzę, jeansowe spodnie” – informuje  Iwona Szelichiewicz, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Chrzanowie.

Osoby, które go widziały, proszone są o kontakt z policją pod nr telefonu 112 lub 32 627 71 97, czyli z komisariatem w Libiążu, oraz z KPP w Chrzanowie pod numerem telefonu 32 62 46 200.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .Archiwa