Za złotówkę do Energylandii

Marcin Cichowski  |   Fakty  |   13 sierpnia 2018 21:55

Od dzisiaj mieszkańcy Przeciszowa mogą korzystać z Parku Rozrywki Energylandia taniej. Za złotówkę mogą korzystać we wrześniu i październiku, a także od kwietnia do końca czerwca przyszłego roku.

W miesiącach wakacyjnych mieszkańcy Przeciszowa wejdą do parku 50 procent taniej.

“Niezwykle się cieszę z tak owocnej współpracy, tym bardziej, że nasze plany rozwojowe sięgają bardzo daleko” – mówi Marek Goczał, właściciel Parku Rozrywki Energylandia – “Aż 150 hektarów to obszar do jakiego w ciągu najbliższych lat rozrośnie się Energylandia, a Przeciszów będzie miał w tym swój duży udział.

Energy Karta Gminy Przeciszów

Wniosek o wydanie specjalne Energy Karty Gminy Przeciszów jest do pobrania TUTAJ. Karta wydawana jest jako plastikowy nośnik elektroniczny posiadający indywidualny numer, zawierający fotografię posiadacza Karty. Bezwzględnym warunkiem otrzymania karty jest zameldowanie na terenie gminy Przeciszów na pobyt stały.

Karty są wydawane dla dzieci powyżej 3 roku życia, ponieważ dzieci do trzech lat mają prawo wstępu do parku rozrywki za jeden złoty. Warto zapoznać się z Regulaminem Energy Karty.

Przeczytaj również:

Energylandia zaprasza na Beach Party & Magic Night

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa