Za szybko wszedł w zakręt. Trafił do szpitala

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   7 grudnia 2018 15:33

Dzisiaj po południu w Bobrku kierowca samochodu osobowego stracił panowanie nad kierownicą. Trafił na badania do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

Do zdarzenia doszło po godzinie 13 na ulicy Krakowskiej w Bobrku. 64-letni mieszkaniec gminy Oświęcim jechał renaultem clio. Na łuku drogi na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad kierownicą, zjechał na pobocze i uderzył w zaparkowaną tam ciężarówkę daf.

Kierowcą renaulta zajęli się ratownicy medyczni z oświęcimskiego pogotowia ratunkowego. Zabrali mężczyznę na badania na szpitalny oddział ratunkowy Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

„Ponownie apelujemy o rozsądek za kierownicą oraz zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków panujących na drodze” – mówi aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa