Za parking zapłacisz aplikacją Pango. Pierwsze trzy godziny za darmo

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   1 lipca 2020 20:50

Urząd Miasta w Oświęcimiu podpisał umowę operatorem płatności mobilnych za parking – Pango Polska Sp. z o.o.

Aplikacja dostępna jest od dzisiaj i pozwoli na bezpieczne płatności za parking za dokładny czas postoju.  

Z Pango skorzystać mogą posiadacze urządzeń z systemami Android i IOS oraz zwykłych telefonów komórkowych. Usługa działa na 45 parkingach i w strefach płatnego parkowania min w takich miastach jak Kraków, Tarnów, Gliwice, Chorzów czy Poznań, Wrocław i Gdańsk.

Kierowcy mogą płacić za postrój z karty platniczej, środków zgromadzonych na wirtualnej portmonetce lub doliczyć płatność za parking do rachunku za telefon w sieci Orange, Play i Plus GSM.

Płatności za pomocą aplikacji mobilnych to najbezpieczniejsza metoda wnoszenia opłaty za parking, która dodatkowo pozwala opłacić rzeczywisty czas postoju bez ryzyka przepłacenia lub niedopłaty, która może skończyć się karą.

Rozpoczęcie korzystania z Systemu Pango wymaga pobrania aplikacji ze sklepy Google Play lub Apple AppStore.

Osoby nie posiadające smartfonu mogą po rejestracji przez stronę pango.pl zlecać parkowanie za pomocą komend sms lub połączenia telefonicznego z numerem 222 700 000. Do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu.

 

🚘Od dziś Aplikacja Pango dosepna jest w Oświęcimiu. Wszystkich mieszkańców ale i kierowców parkujących w tym mieście…

Opublikowany przez Pango Polska Wtorek, 30 czerwca 2020


Do założenia konta potrzebny jest tylko numer telefonu. Operator nie pobiera żadnych opłat za korzystania z rozwiązania ponad opłaty za czas parkowania. Pojazd kierowcy, który korzysta z Pango musi być oznaczony naklejką lub kartą z napisem PANGO pozostawioną za przednią szybą pojazdu. Naklejki można bezpłatnie odebrać w Wydziale Gospodarki Miejskiej Urzędu Miasta Oświęcim przy ulicy Zaborskiej 2.

Promocja dla mieszkańców Oświęcimia

Operator przygotował promocje dla użytkowników, którzy nie korzystali dotychczas z systemu w innych miastach. Pierwsze ciągłe trzy godziny parkowania po wpisania kodu START po rozpoczęciu pierwszej płatności będą dla mieszkańców za darmo.

Promocja trwa dla końca roku

W przygotowaniu jest także funkcjonalność pozwalająca sprawdzić, czy kierowca znajduje się w strefie płatnego parkowania i konieczne jest wniesienie opłaty za czas postoju. 

Oświęcim to kolejne miasto w województwie małopolskim, w którym startujemy. Tym ważniejszy dla nas jest wysoka adaptacja usługi w mieście i zadowolenie jego mieszkańców. Ostatnie miesiące bardzo mocno pracowaliśmy nad poprawą doświadczenia korzystania z Pango. Owocem tego jest min. możliwość doliczenia płatności za parking do rachunku za telefon. Wkrótce uruchomimy także prezentacje miejsc parkingowych na mapie. Liczymy, że nasze nowe rozwiązania znajdą uznanie w śród mieszkańców Oświęcimia i okolic” – mówi Tomasz Krajewski z Pango Polska Sp. zo.o.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa