Za kierownicą po amfetaminie i z amfetaminą

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   25 listopada 2021 11:20

Młody mężczyzna jechał zdecydowanie za szybko. Po zatrzymaniu przez policję okazało się, że to dopiero początek jego problemów.

Policjanci z grupy Speed w Rajsku na ulicy Pszczyńskiej sprawdzili prędkość przejeżdżającego bmw. Radar pokazał 74 km na godz. w miejscu, gdzie obowiązuje „pięćdziesiątka”. Mundurowi zatrzymali sprawcę wykroczenia.

Za kierownicą siedział 25-letni mieszkaniec gminy Brzeszcze. Był trzeźwy, ale jego zachowanie wskazywało, że może być pod wpływem substancji psychoaktywnych.

Badanie narkotesterem wykazało amfetaminę, pod wpływem której mężczyzna prowadził samochód. Policjanci zatrzymali 25-latka, a podczas jego przeszukania znaleźli woreczek z amfetaminą.

Za kierowanie pod wpływem narkotyków grozi kara do dwóch lat więzienia, a za ich posiadanie do trzech lat w odosobnieniu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .