Z sufitu na szpitalnym oddziale ratunkowym spadły kasetony

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 października 2018 17:36

Dzisiaj około godziny 16 na szpitalnym oddziale ratunkowym Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu doszło do wypadku. Nikt nie odniósł obrażeń.

Oświęcimski SOR był modernizowany 15 lat temu. Istnieje w nim podwieszany sufit, kryjący część instalacji. Zamykają go kwadratowe kasetony.

I właśnie kilkanaście kasetonów spadło na podłogę przy rozsuwanych drzwiach do nowobudowanej śluzy dla karetek i w poczekalni, korytarzu biegnącego w stronę wind.

„To był wypadek. Nie wiemy, co się stało. Mam nadzieję, że ustali to inspektor nadzoru budowlanego, którego wezwaliśmy” – powiedziała Faktom Oświęcim Sabina Bigos-Jaworowska, dyrektorka Zespołu Opieki Zdrowotnej w Oświęcimiu, która wraz ze swoimi zastępczyniami pojawiła się na SOR tuż po zdarzeniu.

Zabezpieczeniem sufitu zajęli się strażacy z Jednostki Ratowniczo-Gaśniczej w Oświęcimiu, wspomagani przez techniczną obsługę szpitala.

W zdarzeniu nikt nie ucierpiał.

 

Zabezpieczeniem sufitu zajęli się oświęcimscy strażacy. Fot. Paweł Wodniak

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
 
Aukcje dla Nikolki Kurpas
Grupa Publiczna · 1233 członków
Dołącz do grupy
https://www.siepomaga.pl/aukcjedlanikolki Aukcje dla Nikolki Kurpas to grupa ludzi wymieniających się przedmiotami i usługami, podczas zabawy po zako...
 
. . . . . . . . . . . . . . .
This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

Log in as an administrator and view the Instagram Feed settings page for more details.

. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa