• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Reklama

Z miejsca kolizji pojechał do więzienia

Reklama

W Oświęcimiu doszło do kolizji drogowej. Jeden z pasażerów samochodu uczestniczącego w zdarzeniu trafił do zakładu karnego.


W pobliżu ronda na ulicy Jagiełły zderzyły się dwie osobówki. Skoda najechała na tył volvo.
„Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami” - mówi sierżant sztabowy Jakub Drabczyk zastępujący rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Policjanci uznali winną spowodowania zdarzenia kobietę kierująca skodą i ukarali ją mandatem oraz punktami karnymi.
„W trakcie legitymowania uczestników zdarzenia okazało się, że jeden z pasażerów, 21-letni mieszkaniec Gdańska, jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Poznaniu. Mężczyzna najbliższe 15 dni spędzi w zakładzie karnym” - dodaje Drabczyk.