Reklama
27 czerwca 2026, sobota
Z miejsca kolizji pojechał do więzienia
- Paweł Wodniak
- 9 lipca 2021
- 16:02
Reklama
W Oświęcimiu doszło do kolizji drogowej. Jeden z pasażerów samochodu uczestniczącego w zdarzeniu trafił do zakładu karnego.
W pobliżu ronda na ulicy Jagiełły zderzyły się dwie osobówki. Skoda najechała na tył volvo.
„Przyczyną kolizji było niezachowanie bezpiecznej odległości pomiędzy pojazdami” - mówi sierżant sztabowy Jakub Drabczyk zastępujący rzecznik prasową Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.
Policjanci uznali winną spowodowania zdarzenia kobietę kierująca skodą i ukarali ją mandatem oraz punktami karnymi.
„W trakcie legitymowania uczestników zdarzenia okazało się, że jeden z pasażerów, 21-letni mieszkaniec Gdańska, jest osobą poszukiwaną przez Sąd Rejonowy w Poznaniu. Mężczyzna najbliższe 15 dni spędzi w zakładzie karnym” - dodaje Drabczyk.