Z impetem wjechał w przyczepę – FOTO, AKTUALIZACJA

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   1 czerwca 2016 17:45

Złamaniem miednicy i ogólnymi potłuczeniami ciała skończył się dla motocyklisty dzisiejszy wypadek w Zasolu. Informowaliśmy o nim na łamach Faktów Oświęcim wczesnym popołudniem.

29-letni mieszkaniec Skidzinia jechał motocyklem kawasaki. Z kolei ciągnik rolniczy prowadził 53-latek z Zasola. Do zderzenia na ulicy Łęckiej doszło w chwili, kiedy traktor skręcał w lewo. Wówczas motocyklista uderzył z duża siłą w przyczepę.

Rannym zajęli się ratownicy medyczni, którzy przetransportowali go do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu.

– W trakcie dalszego postępowania policjanci ustalą dokładne okoliczności i przyczyny tego wypadku drogowego oraz jego sprawcę – mówi aspirant sztabowy Małgorzata Jurecka z Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .