XXII Wiosenny Przegląd Sztuki Nieprofesjonalnej w Chełmku

Redakcja eFO  |   Fakty,Kultura i rozrywka  |   11 lutego 2021 06:00

Miejski Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Chełmku zaprasza twórców do udziału w XXII Wiosennym Przeglądzie Sztuki Nieprofesjonalnej.

Wydarzenie od ponad dwudziestu lat skupia miłośników sztuk plastycznych z terenu Ziemi Oświęcimskiej oraz ościennych powiatów. Coroczna wystawa malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby, ceramiki, fotografiki i technik mieszanych ukazuje potencjał i dorobek środowiska. Jest też afirmacją twórczej postawy wobec rzeczywistości.

„Zapraszamy do dostarczania prac wraz z dokumentami (do pobrania po kliknięciu w linki poniżej) do 31 marca. Wystawa prezentowana będzie od 9 kwietnia do 31 maja, uroczysty finisaż planujemy w dniu 28 maja” – zachęcają organizatorzy.

To już XXII odsłona Wiosennego Przeglądu Sztuki Nieprofesjonalnej w Chełmku. Wydarzenie to skupia twórców z terenu kilku powiatów. Swoje dzieła każdego roku prezentują artyści z całego regionu.

Uczestnik może złożyć jedną pracę, w przypadku pracy dwuwymiarowej maksymalny format nie może przekroczyć 100×70 cm. Praca powinna być przygotowana do ekspozycji (systemy mocowań, sucha powierzchnia),

„Praca powinna posiadać na odwrocie czytelnie wypełnioną metrykę: imię, nazwisko autora, miejscowość, wymiar, technika i rok powstania oraz nr telefonu” – tłumaczy organizator.

Do pobrania:

regulamin

RODO

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Zaszczepisz się przeciwko COVID-19?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .