Wyremontują odcinek drogi wojewódzkiej

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   10 września 2019 06:19

Dwukilometrowy odcinek drogi wojewódzkiej nr 781 w Zatorze doczekał się remontu. Przez blisko miesiąc będzie całkowicie wyłączony z ruchu.

Spółka Strabag Infrastruktura Południe wejdzie na plac budowy we wtorek 10 września. Całkowicie wstrzyma ruch na długości dwóch kilometrów i zgodnie z tymczasową organizacją ruchu skieruje go na objazd drogą krajową nr 28.

Modernizacja będzie przebiegać na całej szerokości ulic Sikorskiego i Andrychowskiej w Zatorze. Dojazd do posesji mieszkańców możliwy będzie po uzgodnieniu z kierownikiem budowy.

„Roboty będą obejmować frezowanie nawierzchni, podbudowę zasadniczą z kruszywa, pakiet bitumiczny, pobocza i rowy” – podaje Przemysław Ryłko kierownik budowy ze Strabag Infrastruktura Południe.

Prace w Zatorze potrwają trzy do czterech tygodni. Równolegle w ciągu tego samego traktu drogowcy będą remontowali dwukilometrowy odcinek w Wieprzu w powiecie wadowickim.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa