Wyposaż samochód w porządne opony i felgi – FOTO

Materiał sponsorowany  |   Fakty  |   5 czerwca 2021 14:21

Porządne opony mają ogromny wpływ na bezpieczną jazdę. A jeśli dodatkowo są założone na ładne felgi, to samochód zyskuje na wyglądzie i estetyce.

Niebagatelny wpływ ogumienia na bezpieczeństwo podróży musi być powiązany z doradztwem w kwestii zakupu opon. Fachową obsługę w tym zakresie, jak i w doborze odpowiednich felg, zapewnia oświęcimska firma Darex III.

Jeśli chodzi o działanie na lokalnym rynku motoryzacyjnym, serwisowi stuknęło „oczko”. Rodzinna firma funkcjonuje bowiem od 2000 roku i od tego czasu oferuje klientom kompleksowy serwis ogumienia oraz doradztwo w doborze felg i opon. W Darex III można też serwisować klimatyzację.

 

 

„Wieloletnie doświadczenie pozwala nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie. W naszej ofercie znajduje się olbrzymi wybór letnich i zimowych opon dostarczonych do nas przez renomowanych producentów” – zapewnia Radosław Kućka, właściciel firmy Darex III.

Tegoroczna zima niejednokrotnie pokazała kierowcom, jak niezwykle ważny jest stan i jakość ogumienia w samochodach.

 

 

„Warto zatem zainwestować w opony wysokiej jakości, które klienci znajdą właśnie u nas. Jeśli chcą, by ich samochody prezentowały się naprawdę efektownie, również zapraszamy do Darex III. Współpracujemy tylko z najlepszymi producentami w branży, więc nasi klienci otrzymują produkty najwyższej jakości” – dodaje właściciel firmy.

Darex III oferuje sprzedaż felg i ogumienia oraz akcesoriów do felg, ale prowadzi też serwis. Można w nim dokonać prostowania, spawania i renowacji felg, a także napompować koła azotem.

Firma doprowadza też do porządku samochodowe klimatyzacje, prowadząc ich serwisowanie, ozonowanie i odgrzybianie, a także nabijanie gazem.

Firma Darex III mieści się w Oświęcimiu przy ulicy Konopnickiej 3, tel. 602 432 619, mapa dojazdu – kliknij w Google 

www.darex3.pl
Facebook – Facebook.com/DAREXlll
Instagram – Instagram.com/darexlll
E-mail: biuro@darex3.pl
Tel.: 602 432 619

 

 

 

 

 

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz wakacje?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .