Wypadła z drogi i wywróciła samochód na bok – FOTO

0 Paweł Wodniak  |   Fakty  |   15 sierpnia 2019 14:14

62-letni kobieta doznała obrażeń ciała w wypadku drogowym w Brzeszczach. 32-letnia kobieta wypadła volkswagenem z drogi i wywróciła samochód na bok.

Do zdarzenia doszło w środę na ulicy Ofiar Oświęcimia. Policjanci z oświęcimskiej drogówki ustalili wstępnie, że mieszkanka Brzeszcz straciła panowanie nad samochodem na łuku drogi.

Volkswagen, którym poza kierującą podróżowały dwie pasażerki, zjechał z jezdni, uderzył w znak i ogrodzenie cmentarza, a następnie przewrócił się na bok.

Na ratunek wyruszyli ratownicy z pogotowia ratunkowego, strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Brzeszczach i Państwowej Straży Pożarnej w Oświęcimiu. Pierwsi na miejsce dojechali miejscowi ochotnicy, którzy udzielili pomocy pokrzywdzonym.

Do Szpitala Powiatowego w Oświęcimiu za sprawą zespołów ratownictwa medycznego trafiły wszystkie trzy kobiety, jadące samochodem. W lecznicy pozostała 62-letnia pasażerka, u której lekarze stwierdzili złamania żeber.

Okoliczności i dokładne przyczyny wypadku ustalą funkcjonariusze Komisariatu Policji w Brzeszczach.

„Apelujemy o zmniejszenie prędkości i dostosowanie jej do warunków drogowych. Przypominamy również, że nawierzchnia drogi w czasie deszczu jest śliska, więc droga hamowania się wydłuża, a przy gwałtownym hamowaniu pojazd wpada w poślizg” – tłumaczy aspirant sztabowa Małgorzata Jurecka, oficer prasowa Komendy Powiatowej Policji w Oświęcimiu.

 

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
. . . . . . . . . . .
. . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa