• * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

alert 24

zgłoś

interwencję

  • logowanie / rejestracja Twoje konto
    logowanie / rejestracja
  • * Na Maku zamiast klawisza Alt używaj Ctrl+Option(⌥)

Wypadł z okna na czwartym piętrze. Zginął na miejscu

Reklama

54-letni mieszkaniec Kęt zginął po upadku z czwartego piętra bloku. Sprawę badają pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Oświęcimiu kęccy policjanci.


Do tragicznego zdarzenia doszło w sobotę po godzinie 14 na blokowisku w Kętach. Aktualnie kryminalni z miejscowego komisariatu policji ustalają okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.

Prokurator nakazał zwłoki 54-latka zabezpieczyć do sekcji.