Wypadku nie przeżył jeleń, kierowca trafił do szpitala – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   3 lipca 2020 10:55

Jeleń wybiegł na drogę wprost przed samochód. Kierowca nie miał szans by wyhamować lub też ominąć zwierzę. Po zderzeniu trafił do szpitala.

Do zdarzenia doszło wczoraj po południu na ulicy Krakowskiej w Bobrku. Ta właśnie drogą jechał oplem omega 40-letni mieszkaniec Jastrzębia Zdroju. Nagle przed pojazdem znalazł się jeleń, który wybiegł z lasu.

Doszło do zderzenia. Zwierzę nie przeżyło. Kierowcę, który doznał urazu głowy, ratownicy medyczni przetransportowali do szpitala na leczenie.

Jeleń wybiegł na drogę wprost przed samochód. Kierowca nie miał szans by wyhamować lub też ominąć zwierzę. Po zderzeniu trafił do szpitala.

W Bobrku jeleń wybiegł z lasu prosto przed samochód. Doszło do zderzenia. Zwierzę zginęło, kierowca ma obrażenia głowy. Fot. Policja

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .


Polecamy na FB
Facebook Pagelike Widget


Archiwa