Wypadek w Polance, kolizja Babicach – FOTO

Paweł Wodniak  |   Fakty  |   1 maja 2016 12:47

Dwa razy w ciągu 12 godzin kierowcy doprowadzili do niebezpiecznych zdarzeń na drogach powiatu oświęcimskiego. W Polance Wielkiej i Babicach zderzyły się samochody.

W sobotę po południu na ulicy Kasztanowej w Polance 32-latek z gminy Oświęcim czołowo uderzył volkswagenem golfem w półciężarowkę mercedesa, prowadzoną przez mieszkańca Oświęcimia.

Po wypadku drogowym na leczenie do szpitala ratownicy medyczni zabrali kierowcę i pasażerkę mercedesa.

Policjanci z powiatowej drogówki ustalili wstępnie, że do wypadku doszło podczas nieprawidłowego wyprzedzania. Pozostałe okoliczności i przyczyny wyjaśnią ich koledzy z oświęcimskiej komendy policji.

 

W niedzielny poranek z kolei kierujący fiatem mieszkaniec Dankowic najechał na tył volkswagena, prowadzonego przez mieszkańca Osieka. Do kolizji doszło na ulicy Śląskiej w Babicach. Sprawcę stłuczki policjanci ukarali mandatem i punktami.

Komentarze

Zostaw komentarz


Redakcja portalu zastrzega sobie prawo usuwania komentarzy obraźliwych dla innych osób, zawierających słowa wulgarne lub nie odnoszących się merytorycznie do tematu artykułu, wpisu, obiektu. Informujemy, że oprogramowanie rejestruje dane osoby komentującej (IP, czas), które na wniosek prokuratury, sądu lub policji mogą zostać przekazane celem ścigania sprawców czynów sprzecznych z prawem.

Więcej informacji w regulaminie komentarzy.

Ankiety

Gdzie spędzisz "Andrzejki"?

Zobacz wyniki

Ładowanie ... Ładowanie ...
Kalendarium
Reklama
. . . . . . . . . . . . . . . .